Homosexualita

5. dubna 2015 v 20:41 | Monn |  - názory
Haj pípl,
dneska bych s vámi ráda probrala jedno z velmi často a mnoha lidmi probíraných témat a tím je (jak již název sám vypovídá) homosexualita. Než začnem, ráda bych vám řekla, že já lesba nejsem. Mně osobně nepřipadají homosexuálové jako zvláštní druh člověka a štvou mě lidé, kteří si z nich dělají srandu a ještě víc lidé, kteří je nesnáší jen kvůli jejich sexuální orientaci.*
Každou středu máme ve škole výtvarku a máme vážně bezva učitelku, protože při práci se vždycky bavíme (s celou třídou) o různých sociálních problémech ve světě a lidské společnosti. A jenou jsme probírali právě homosexualitu. Docela mě překvapilo, že jsme se jako třída téměř všichni shodli na tom, že homosexuálové - ať už lesbičky nebo gejové - jsou lidé jako každí jiní a nezaslouží si být odsuzováni. Mám pocit, že kdyby homosexuálů bylo víc než heterosexuálů, posmívali by se oni nám, protože by ve společnosti převládali, a jak už to tak v lidské komunitě bývá, mocnější jsou ti, kterých je víc (teda jestli mě chápete). Ale v naší třídě se našli i jisté vyjímky a celkem mě zaskočilo, že jednou z těh vyjímek byla moje kamarádka, která tvrdila, že homosexualita je naprosto nepřirozená a takovíto lidé by neměli mít děti. Upřímně... od čeho je v ČR legální registrované pratnerství? Přeci od toho, aby tito lidé mohli žít jako rodina a případně mít i potomky, ikdyž jsou rodiče stejného pohlaví. Kdybych já měla rodiče homosexuály (což nemám), bylo by mi jedno, že jsou stejného pohlaví. Kdyby mi dali tu lásku, kterou bych potřebovala, jistě bych je milovala i já. Bohužel ne všichni tohle chápu a tak, kdybych byla dítětem leseb nebo gejů, jsem si naprosto jistá, že by se mi někteří lidé buď posmívali a nebo mě litovali. Samozřejmě je pravda, že v rodině by měly být zastoupeny elementy obou pohlaví. Jenže když by se to někomu nepoštěstilo, co by s tím měl dělat? A co kdyby vaše dítě bylo homosexuál? Co byste s tím dělali? Zabili byste ho jen kvůli jeho orientaci a přirozenému výběru? Rodiče vyměnit nemůžete (a já bych to ani neudělala) a ani si je nemůžete vybrat. Proto mějte rádi své rodiče tak jako já. Teď určitě čekáte, že napíšu něco jako "YOLO" nebo podobnou banalitu, ale ničeho takového se naštěstí nedočkáte :D.
Takže to by bylo k tomuto tématu asi všechno, děkuju, že jste to dočetli až do konce a napište mi případně svůj názor do komentářů.

* něco jiného ale je, když je někdo homosexuál a snaží se to "prodat" - viz. Jan Zelenka (pokud ho neznáte, napište si na Youtube do vyhledávače "Jan Zelenka" a uvidíte, o čem mluvím ;))
♥Monn
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama